Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

Więcej na www.izulekcieurzadzi.pl

offlineizulek-2013 blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: IZULKOWY
694226 odwiedzin | wpisów: 47, komentarzy: 612, obserwuje: 731

Mój test-suszarka elektryczna w rozsądnej cenie.

autor: izulek-2013 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad kilkoma rzeczami dotyczącymi takiego właśnie sprzętu, który sprawi, że moje pranie będzie suche po ok. 2 -3 godzinkach od wyprania. Głównym powodem zakupu było by ściany nie wchłaniały wody która paruje podczas zwykłego suszenia. 

Moje własne wideo z głośności i wyglądu po podświetleniu jak pracuje widać na linku niżej. Suszarka na pranie -test

Postaram się znaleźć odpowiedź na kilka poniższych pytań.

M.inn. PRALKO- SUSZARKA 2 w 1 lub sama suszarka elektryczna -czy warto ją posiadać, czy nie?

Czy moje ręczniki będą bardziej miękkie i puszyste po wyjęciu z elektrycznej suszarki, niż po wyschnięciu w domu na zwykłej suszarce ?

Ile faktycznie wzrasta rachunek podczas używania takiego sprzętu miesięcznie?

Własnie skończyłam sobie sama instalować w domku -pralkę i suszarkę. W sklepie życzyli sobie za to 120 zł od sztuki- też mi problem włożyć gniazdko do kontaktu od suszarki, oraz podłączyć się pod odpływ w ścianie z pralką. Zaoszczędziłam 120 zł.

Mój wybór padł na sprzęt w rozsądnej cenie bym powiedziała. 

Oto mój zakup w dzisiejszy black fridey  BOSCH. Każdy ma 30 dni na test, a w razie niezadowolenia może odesłać do producenta.


Pralka 

Pralka ma już za sobą pierwsze 3 prania. Jest dość cichutka, ma ładnie podświetlony panel na czerwono. Fajnie, bo posiada czas już 15 i 30 minutowy, oraz tryb prania nocny. Domniemam, że jeszcze cichszy. Bardzo intuicyjna w obsłudze- nie potrzebna mi była instrukcja obsługi. Możliwość ustawienia prędkości wirowania od 400 do 1200 obrotów, oraz czasu trwania i temperatury mimo stałych ustawień które się same programują. Co kto lubi. Dodatkową zaletą jest to, iż pokazuje ile waży pranie na końcu mokre w kilogramach, co ułatwia ustawienia na suszarce pewnie. Była dość dobrze zabezpieczona przed transportem. Trzeba wykręcić 4 długie śruby transportowe i koniecznie wyjąć plastykowe nakładki. Nie pytajcie skąd wiem- ale przy 1 praniu coś waliło w środku i niestety zostawiłam te dodatkowe plastykowe końcówki. Uczcie się na moich błędach! Przed pierwszym użyciem nowych pralek trzeba zrobić czyszczenie bębna, by wypłukać od nowości to co w niej jest. Lub wstawić po prostu pranie na pusty bęben z detergentem. To tak jak z nowymi kuchenkami elektrycznymi- trzeba na maxa przepalić godzinę piekarnik.

Suszarka

Suszarka, zakupiona jako osobne urządzenie. Nie 2w1 z pralką. Na takie rozwiązanie zdecydowałam się czytając opinię użytkowników suszarek. Rrobię test na 3 godzinne suszenie ręczników i  wyrażę opinię własną. Montaż to zaledwie podłączenie do prądu. Nie wymaga posiadania odpływu w ścianie. Ma pojemnik, z którego wylewa się wodę po każdym suszeniu. Bardzo intuicyjny panel.Wsad 8 kilowy to naprawdę wielka pojemność.

Póki co mogę powiedzieć, że dość głośno chodzi. Okazało się dałam do środka fartuszek z metalową sprzączka i tłukło jeszcze głośniej . Fajnym rozwiązaniem jest możliwość spauzowania i wyłączenia suszarki, mogłamotworzyć na chwilkę i wyjąć metalowe elementy. Wstawiłam suszarkę  w nocy o 23.00 i czekam. Wstałam o 3 w nocy, bo nie chciałam czekać do rana. Ręczniki są o wiele bardziej miękkie niż kiedykolwiek wyjęłam je z pralki i suszyłam w domku mimo zmiękczacza do wody, który posiadam zamontowany. Pranie ma piękny zapach. Nie jest mocno pogniecione- co często czytałam na innych forach. Jest ogólnie w całości bardziej miękkie w dotyku i delikatne. Jest zupełnie suchutkie i jeszcze było ciepłe. Jestem Zachwycona!!! Na noc odradzam włączanie suszarki. Rano wstawiłam 2 raz suszarkę i znów hałasuje. Nie należy do najcichszych, jednak mimo to nie oddam jej!

Woda z suszarki. Po 1 praniu wylałam pełniutki pojemnik wody. Policzę to szklanki, żeby było lepsze rozeznanie dla oka. Jak pomyślę ile wody wchłaniały moje ściany przy 3 pralkach moich dziennie to aż dziwne że nie mam grzyba na ścianie. Właśnie ten powód sprawił, że mój mąż zdecydował się na zakup suszarki.

Był pełny wody po 1 praniu! Naliczyłam około 7 pełnych szklanek wody.

Dowiedziałam się, że ten model ma możliwość przyłączenia się do odpływu w ścianie, który kiedyś zrobiłam. To sprawi że będzie jeszcze łatwiej! Zamówiłam już na infolinii boscha specjalny wąż za 38 zł

Filtr po 1 suszeniu wyglądał tak-kłaczki


Są suche, jeszcze ciepłe, miękkie i piękny maja zapach. Jest wielka różnica przed i po. Wielki pozytyw

Pranie nie jest pogniecione. Bałam się tego właśnie czytając opinie w google. Jest naprawdę OK

Dodatkowo dokupiłam specjalne piłki do suszarki, by suszyć poduszki kurtki i ręczniki z ich pomocą. Ma zapobiec niszczeniu wkładu np. puchu. Można użyć także 2 zwykłych piłeczek do tenisa.


A to moje małe królestwo

Pow. użytkowa: 108.5 m²
Pow. użytkowa: 151 m²
Pow. użytkowa: 117.7 m²
Pow. użytkowa: 104.4 m²